Servis - UZGi
Servis - WebOteli
Teknoloji - YH.sys
EkoSistem
EkoSistem Logo

EkoSistem

Sosyal Medya

-index Network

-index Network sitesinde, firmaların genel bilgisi, adresi, telefonu, eposta adresi, firma logosu, firma hakkında bilgi: Faaliyet alanları, ürünleri, hizmetleri, referansları gibi bilgilerin olacağı bir hizmettir.

Büyük ölçekli, iş yoğunluğunun arttığı, firma, bayi, dükkan sayısının fazlaca olduğu iş merkezi veya iş bölgelerinde bilginin güncel tutulduğu bir index’leme çalışmasına ihtiyaç vardır. Müşterinin aradığı hizmet ve ürüne rahatça ulaşabilmesi, firmanın ise ulaşılabilirliğinin sağlaması önemlidir.

index’leme çalışmaları uzman ekip arkadaşımız tarafından, ilgili bölgedeki firmalar tek tek ziyaret edilerek özel hazırlanmış formlara firmanın ünvanı, faliyet konusu, telefon, adres, harita konum bilgisi, varsa websitesi, e-mail adresi gibi tüm iletişim bilgileri yetkili kişinin onayıyla geçirilecektir. Formu online olarak doldurmak isteyenler buradan indirebilir ve web@yh.net.tr adresine gönderebilirsiniz.

Güncel bilgi esas olduğundan, iki ayda bir periyodik olarak firmaların sistemde görünen adres ve iletişim bilgilerinin kontrolü ekibimiz tarafından yapılacaktır. Kontroller mail, telefon veya gerekli durumlarda firma ziyareti şeklinde yapılır.

Yeni

YeniHayat Yayıncılık Tanıtım
Organizasyon ve Ticaret Anonim Şirketi

Copyright